3 Ayda Kendi Girişimi Kur!

Üretken Akademi’nin girişimci yetiştirme programlarına katıl ve 3 ayın sonunda kendi girişimini kurarak kariyerini kendin şekillendir.

Üretken Akademi
Üretken Akademi olarak neler sağlıyoruz?
Akredite Eğitim
Akredite Eğitim

Başarıyla tamamladığın takdirde kendi girişimini kurmanı sağlayacak olan ve 5 haftalık zaman dilimini içeren girişimcilik eğitimlerine erişim imkanı!

Usta Akıl Hocaları
Usta Akıl Hocaları

Kendi girişimini hayata geçirirken bilgi/birikim ve tecrübesiyle sana yol gösterecek olan Üretken Akademi mentorlarıyla birebir görüşme fırsatı!

Haftalık Etkinlikler
Haftalık Etkinlikler

Seninle aynı amaca sahip olan topluluk üyeleriyle etkileşim halinde bulunarak iş ağını genişletebileceğin etkinlikler!

Final / Sunum Etkinliği
Final / Sunum Etkinliği

Program sonunda kurmuş olduğun girişimi alanında uzman sektörel jürilere sunarak ödül kazanma imkanına sahip olacağın final etkinliği!

Sürdürülebilirlik alanında yaptığımız Solution Challenge Incubation Program’da kurduğumuz iş birliğinden çok memnun kaldık. Yepyeni projeler ile yeni nesile hep beraber ışık tutmaya devam etmek dileğiyle.
Geleceğe umut taşıyarak, öğrenerek büyüyen Üretken Akademi gençlerin kendine çizecekleri yolda farklı bir bakış açısı kazanmalarına yardımcı oluyor. Bu gelişime destek olma fırsatını yakaladığınızda bir adım öne çıkmaktan çekinmeyin.
Girişimci Yetiştirme Programları

Üretken Akademi'nin çeşitli kurum ve kuruluşlarla yapmış olduğu iş birliği kapsamında düzenlenen girişimci yetiştirme programlarına katılarak sürecin sonunda kendi girişimini kurabilirsin!

Girişimcilik Eğitimi Al!

Üretken Akademi’nin girişimci yetiştirme programlarına dahil olarak girişimcilik eğitimlerini al ve 3 ayın sonunda kendi girişimini kurarak kariyerini kendin şekillendir

Girişimini Kurarken Mentor Desteğini Al!

Girişimci yetiştirme programları kapsamında girişimcilik eğitimlerini alırken bir yandan da birebir mentor görüşmelerine katıl ve girişimini uzman tavsiyelerinden destek alarak kur!

Toplulukla Etkileşime Gir ve İş Ağını Geliştir

Programın içeriğinde hem fikirlerini paylaşabileceğin hem de sorularını sorabileceğin etkinliklere katıl ve girişimine geri bildirim vererek destek olacak kitleni kendin oluştur!

Girişimini Jurilere Sun ve Ödül Kazan!

Programın sonunda gerçekleştirilecek final etkinliği için sunum eğitimini alarak girişimini alanında uzman sektörel jürilere sun ve çeşitli ödüllerin sahibi ol!

Sıkça Sorulan Sorular
  • Üretken Akademi'nin girişimci yetiştirme programlarını takip et ve başvuruya açık olan programlara başvur. Programa kabul edildiğin takdirde gerekli bilgilendirmeleri alacaksın.

  • Üretken Akademi girişim programları sıfırdan başlayacak kişiler için oluşturulmuştur. Ön bir gereksinim aranmamaktadır. Öğrenmeye açık olman en önemli kriter!

  • Girişim programı, katılımcılar için tamamen ücretsizdir.

  • Girişim programını başarılı bir şekilde tamamladığın takdirde kendi girişiminin sahibi olacaksın ve Üretken Akademi'nin iş ağında bulunan sektörel kurum ve kuruluşlarla buluşman sağlanarak girişimini büyütme yolunda iş birlikleri kurma imkanı bulacasın.