PanelToplulukEtkinliklerYeni İşim Girişim 2022 – Beyin FırtınasıBeyin Fırtınası Etkinliği Başladı!

 • Beyin Fırtınası Etkinliği Başladı!

  Yayınlayan Üretken Akademi 23 July 2022, 18:00 tarihinde

  Merhaba arkadaşlar! 🙌

  8 Ağustos Pazartesi saat 18.00’e kadar sürecek olan Beyin Fırtınası etkinliğimiz başlamıştır.

  NEDİR?

  Beyin Fırtınası, topluluk sayfası üzerinde bulunan forum yapısı üzerinden program katılımcılarının tartışma başlatarak birbirleriyle tartıştığı ve bilgi paylaşımı yaptığı etkinliktir.

  NE YAPMALIYIM?

  💬 FİKRİM VAR

  1️⃣ Etkinlikte, bir metinle fikrini kısa ve net bir şekilde nasıl açıklayacağını düşünerek geri bildirim almaya ihtiyaç duyduğun durumları belirle. (Unutma! İleride belki bir yatırımcıdan alacağın soruyu, program katılımcımızdan alarak şimdiden bir adım öne geçeceksin.)

  2️⃣Henüz fikre sahip olmayan program katılımcılarımızla paylaşmak adına fikrini bulmak için hangi çalışmaları yaptığını ve deneyimlerini düşün.

  3️⃣Eğer bir ekibin yoksa, etkinliğe katılıp fikre sahip olmayan program katılımcılarımızdan girişim fikrin için seninle ekip arkadaşı olabilecekleri belirle ve daha sonrasında iletişime geç.

  💬 FİKRİM YOK

  1️⃣ Fikir bulabilmek adına daha öncesinde yapmış olduğun tüm çalışmalarını düşün ve etkinlikte bunu paylaşarak fikre sahip olan program katılımcılarımızdan tavsiye iste.

  2️⃣ Fikre sahip olan program katılımcılarımıza, fikir bulma yolunda faydalandıkları teknikleri, araştırma raporlarını, sektörel raporları, makaleleri veya videoları seninle paylaşmasını talep et.

  3️⃣ Halen bir fikre sahip olmazsan, etkinliğe katılıp fikre sahip olan program katılımcılarımızın girişim fikirleri arasından ekip arkadaşı olarak yer almayı isteyeceklerini belirle daha sonrasında iletişime geç.

  Üretken Akademi cevap verdi 8 ay, 1 hafta önce 1 Üye · 0 Cevaplar
 • 0 Cevaplar

Üzgünüz, yanıt bulunamadı.

'Yeni İşim Girişim 2022 – Beyin Fırtınası' forumu yeni tartışmalara ve yanıtlara kapalı.

Tartışmanın Başlangıcı
0 / 0 cevaplar Haziran 2018
Şimdi