• Yayınlayan Duygu Tanç 7 August 2022, 21:10 tarihinde

  Günümüzde online alışveriş sıklıkla kullanılıyor.Giyim alanındaki alışverişlerde beden sıkıntısı yaşanıyor.Boyu uzun olur mu beli nasıl olur üzerimde nasıl durur gibi sorularla karşı karşıya kalıyoruz.Benim fikrimde vücut şeklimize en yakın şekilde avatarımızı oluşturacak ve mağazaların butiklerin internet siteleriyle anlaşmalı çalışarak ürünlerin üstümüzdeki duruşunu görmemizi sağlayacak bir aplikasyon yapmak var.

  Bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum.

  Enes Yksel cevap verdi 7 ay, 3 hafta önce 3 Üyeler · 3 Cevaplar
 • 3 Cevaplar
 • Melik Sahin

  Üye
  7 August 2022, 22:15 tarihinde

  Avatar değilde AR kullanıp direkt olarak üzerimizde nasıl duracağını görsek daha iyi olur gibi özellikle iPhone cihazlarda bulunan FaceID ile beraber çalışan TrueDepth Kamerayla vücudu daha iyi ölçüp kıyafetleri üzerimizde göstermek için kullanabiliriz diye düşünüyorum ne dersin?

 • Duygu Tanç

  Üye
  7 August 2022, 22:45 tarihinde

  Çok iyi düşünmüşsün bence de kullanılabilir.Teşekkür ederim.

 • Enes Yksel

  Üye
  7 August 2022, 23:24 tarihinde

  Bunun bir uygulaması Atasun Optik’te mevcut. Gözlüklerin nasıl durduğuna bakabiliyorsunuz lakin iyi bir optimizasyon gerekiyor yoksa olabilecek seçenekler de yok oluyor. Ek olarak Boyner yeni bir teslimat hizmetine hazırlanıyordu. Beğeniyorsunuz gün içinde teslim ediliyor deneyip beğenmediğinizde iadesini yapabiliyordunuz genel çercevede. Yani bununla ilgili çözüm arayışları var. Iyi bir tespit gerekiyor.

'Yeni İşim Girişim 2022 – Beyin Fırtınası' forumu yeni tartışmalara ve yanıtlara kapalı.

Tartışmanın Başlangıcı
0 / 0 cevaplar Haziran 2018
Şimdi